Polish Translation

Hello.
I offer Polish translatiom.

Kto chce się porzyłączyć? :smile:

Translating game into Polish
Application for translator moderator

I could do it by myself :slight_smile:

Ja bym się z wielką chęcią przyłączył, mam już spore doświadczenie w tłumaczeniu aplikacji EN <-> PL. Rozmawiałem już z Patrickiem i nie widzi żadnych przeciwskazań, oprócz, rzecz jasna, objętości tekstów do tłumaczenia :slight_smile:

Anyone else?

Ja też mogę się tym zająć. Tzn. nie obczajam żadnych tam programowań itp. ale teksty tłumaczyć z englisza na nasze to dla mnie żaden problem :slight_smile:
Ci z GreenHeart Games jedynie nie mają czasu aby wprowadzić to, bo są zajęci odpisywaniem na maile, ale to 2-3 dni i można robić :smile:

No to świetnie.

So, we have three ppl. Lets go! :slight_smile:

Ja też mógłbym pomóc.

To mamy czterech, tylko niech dodadzą polski do języków do tłumaczenia :smile:

Hello there! :slight_smile:
I’m Mariusz, I’m student at Teacher Training College of Foreign Languages and I would love to help translate the game into Polish lg. Polish is my native language and I’ve been learning English for 15 years now. I have experience in general translation (as required in my course) and some experience in game translations, mostly ROMs for older consoles (ps1, ps2, game boy).

Jest i piąty :wink:

To chyba jest i szósty.

I guess we`ve got sic guys now, is that enough? :smiley:

Z chęcią pomogę z tłumaczeniem :smiley:

So, 7 ppl :wink:

I can do it too.
Me english good ok? ok
But seriously I’d love to help this game in any way possible.

Popieram, gra jest bardzo ciekawa i tłumaczenia nawet dla młodszych użytkowników jak i tych starszych co nie umieją języka obcego nawet w małym stopniu się przyda.
Jeśli się uda będzie super!

Również chciałbym mieć swój wkład w tłumaczenie tej gry. :slight_smile:

Też mogę się przyłączyć do tłumaczenia tej gry :smile:

I’m 14 years old, but I know english very well, because I lost my childhood by playing video games (english video games).
Teraz musimy czekać na reakcję którychś z Panów :slight_smile:

I am also willing to help.
I already have several lines of code :wink:
imgur.com/fPpbU0w

That’s great! I’ve already translated first 900 lines out of those 5k :slight_smile: If we’re really gonna do it, we should somehow divide the work. We should portion the remaining untranslated code into blocks and give them to translators.

Ok.
Jak masz wszystko, podziel proszę na kilkanaście partii. Niech wszyscy podadzą swoje maile, to byś wysyłał partiami a potem się to zbierze do kupy.

Tez moge zaoferowac swoja pomoc :slight_smile:
I can too offer my help :slight_smile:

No właśnie podziel to na party i każdy przetłumaczy jeden z nich.
Jbc. mój mail: mmikozowy@gmail.com

Howdy, please remember that the community as a whole is intended to be English-only. If you want to speak primarily in Polish, please offer an English translation for non-Polish speakers. :smile: